Násilnosti v Kodani: Chuligáni ze Slavie se rvali i s policií! VIDEA

Jedno video zachycuje moment po zápase, kdy se skupina slávistických chuligánu pustila do křížku s ochrankou na stadionu v Kodani.

https://www.youtube.com/embed/7shuYWhj-Pg

Na dalším videu je skupina slávistických fanoušků, která se dostala do konfliktu s dánskou policií. Těžkooděnci pacifikují některé Pražany i pomocí obušků…

https://www.youtube.com/embed/1G_3p8TGtZg

A to nejdrsnější na konec. Upozorňujeme, že video obsahuje pasáže s velmi násilnými momenty. Není tak vhodné pro nezletilé osoby. Zde jsou zachyceny šarvátky před stadionem Telia Parken.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Finfo.pressefotosdk%2Fvideos%2F2044180962314376%2F&show_text=0&width=560

Podle webu HooligansTV bylo osm slávistických chuligánů zadrženo. Největší problém bude mít ten, který po utkání napadl policistu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek