Zvrat v případu vraždy ve Zlíně! Na smrti 3 lidí se nepodílel nikdo cizí

Záhady okolo tragédie ve Zlíně

Mrtvá těla začátkem února objevil příbuzný obětí, všichni tři ale zemřeli pravděpodobně už koncem minulého roku. Příčinu smrti měla objasnit soudně nařízená pitva, ta proběhla minulý týden.

Policie výsledky pitvy doposud odmítla komentovat. Po dohodě s dozorujícím státním zástupcem můžeme v souvislosti s prověřováním úmrtí trojice osob v rodinném domku ve Zlíně s ohledem na zklidnění situace mezi veřejností sdělit, že dosavadním prověřováním kriminalisté nezjistili, že by se na smrti dvou žen a muže podílela nějaká další osoba,“ uvedla Javorková.

Kriminalisté případ dál intentivně řeší. Hlavní slovo nyní budou mít odborníci a jejich znalecké posudky. Javorková už dříve prohlásila, že kriminalisté zahájili trestí řízení pro podezření ze spáchání zločinu vraždy.

Připravujeme podrobnosti

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek