ZPOVĚĎ: Míšu hodiny znásilňovali v karavanu, teď o tom promluvila!

Madeleine

Všechno začalo úplně nevinně. Míša se měla jednoho srpnového pondělí setkat na autobusové zastávce se svým přítelem. Jenže ten ji na smluveném místě nenašel. Zbyl tam po ní jen pantofel a sluchátka.

Policie ji našla v úterý ráno stovky kilometrů daleko. Až později se ukázalo, jakým peklem si Míša musela projít. Dívku si náhodně vyhlédla trojice mužů, kteří v osobním autě s karavanem projížděli obcí.

Měli se jí zeptat, jestli nechce jet s nimi, když odmítla, násilím ji vtáhli do karavanu a odvezli do dvě sta kilometrů vzdáleného kempu Lučina na Hodonínsku. Tam ji muži, otec se synem a další jejich příbuzný, celou noc znásilňovali.

Kolem osmé hodiny ráno se dívce podařilo protáhnout okénkem ven a na recepci zalarmovala policii. Ta si pro všechny tři agresory došla přímo do kempu. Ukázalo se, že se trojice už dříve o něco podobného pokusila v dalších dvou případech. Dozorující státní zástupce na ně podal obžalobu. Soud by mohl začít během dvou měsíců.


Míša prolomila mlčení

Na tak hrůzný zážitek dívka do smrti nezapomene. K případu se nechtěla vyjadřovat, nakonec ale televizi Nova přece jen popsala, jak se více než půl roku po útoku cítí. „Mám posttraumatický stresový syndrom, takže nechodím vůbec ven,“ svěřila se Míša.

Od brutálního útoku už její život není jako dřív. „Spíš jsem se uzavřela do sebe a tak nějak jakoby jsem to vytěsnila…“ dodala dívka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek