ZPOVĚĎ Miroslava Donutila: Na herecký důchod má jasný názor. A co prozradil na svého syna Martina?

Přehrát poslední díl

Miroslav Donutil, představitel Rudolfa Černého, právníka a majitele advokátní kanceláře Černý, Braunová a spol. v seriálu Dáma a Král, se filmové, divadelní a seriálové tvorbě věnuje již více než 40 let. Čím však chtěl být předtím, než se vydal na hereckou dráhu? „Já jsem spíš měl takovou tendenci se vydat cestou žurnalistickou, to mě naštěstí brzy přešlo, protože si uvědomuju, jak je to složité,“ svěřil se.

Miroslav Donutil si mimo jiné pochvaloval hereckou rozmanitost, kterou České republika nabízí. „U nás je možné absolvovat všechno, herec má tu možnost hrát v divadle, v televizi, ve filmu, což ve světě nebývá obvyklé. A já jsem za to nesmírně vděčný,“ řekl. Jeho syn Martin je také hercem, dokonce spolu oba hrají na jednom jevišti. Jaké to je? „Je to krásné, syn má totiž neskutečný talent, je skvělý,“ chválil ho Miroslav hrdě.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2060124.jpg?d41d

Nejčastější otázka, kterou herec dostává, se týká hereckého důchodu. Kdy se do něj chystá? Nejen to se dozvíte v reportáži!

Miroslava Donutila můžete sledovat každou neděli ve 20:15 na Nově v seriálu Dáma a Král.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek