Znásilnění turistky v Rimini: Vůdce gangu jde na 16 let do vězení!

Násilník z Rimini

Guerlin Butungu podle soudu skupinu násilníků vedl. Jako jediný z nich je plnoletý, proto byl souzen v odděleném procesu. Zbylým útočníkům je od 15 do 17 let, jde o potomky imigrantů z Maroka a Nigérie. Informuje o tom deník La Repubblica.

Gang zaútočil na polský pár v sobotu 26. srpna po setmění. Na odlehlé pláži v oblíbeném letovisku Rimini nejdříve napadli muže, kterého zbili do bezvědomí. Poté se vrhli na turistku, kterou také zmlátili a několikrát hromadně znásilnili.

„Škrtili mě tak silně, že jsem nemohla dýchat. Bylo to nekonečné, násilí trvalo víc než 20 minut a během toho mi anglicky říkali, že mě zabijou. Slyšela jsem, jak mlátí mého partnera,“ popsala dívka. Dvojici poté ještě okradli a utekli.

Pomoc zavolali až kolemjdoucí, kteří si všimli zkrvavených těl, ležících v písku. Zmlácený Polák poté hrůzu popsal policii i místním médiím. Stejnou noc měli mladíci znásilnit také transsexuální prostitutku z Peru.

Italská policie zadržela útočníky na konci srpna a začátku září. Kromě dvacetiletého Konžana zatkli také bratry z Maroka ve věku 15 a 16 let, poslednímu násilníkovi má být 17 let a pochází z Nigérie. Zbylá trojice by měla stanout před soudem pro mladistvé v Bologni v následujících měsících.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek