Zloděj ukradl v pražské kavárně dvě kasírky! Stačilo mu pár minut

Krádež kondomů

Do kavárny v Bubenečské ulici v Praze 6 přišli dva mladíci. Nejprve se posadili ke stolu jako běžní hosté, nic si ale neobjednali a jen tak posedávali. Jak se nakonec ukázalo, šlo z jejich strany o mapování terénu.

V jednu chvíli pak brouzdali podnikem a dělali že telefonují, i to byl ale maskovací manévr a šlo o to zjistit, kde a jak se pohybuje personál. Jakmile pak bylo jasno, pustil se jeden z mladíků, oblečený v černé nebo tmavomodré bundě, do akce. Nejprve ukradl jednu kasírtašku a druhou zvládl sebrat jen o pouhé čtyři minuty později.

V obou peněženkách bylo dohromady několik desítek tisíc korun. Policisté teď hledají jak tohoto muže, tak jeho kamaráda s kšiltovkou na hlavě. U něj zatím není jasné, jestli by se jednalo o svědka krádeže, nebo rovnou spolupachatele.

Každopádně policisté se nejprve snažili oba mladíky vypátrat svými cestami a protože se to nepovedlo, obracejí se teď na veřejnost. Žádají každého, kdo by někoho z té dvojice poznal, ať se obrátí na linku 158.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek