Zloděj se vrací do obchodního centra, ukradl přes 350 tisíc!

Zloděj peněženky

Policisté řeší dvě krádeže v obchodním centru ve Vinohradské ulici, v obou případech podle kamer figuruje stejný podezřelý.

Poprvé udeřil na pomezí listopadu a prosince, kdy využil nepozornosti poškozených a odcizil jim jejich věci. „V prvním případě ještě s komplicem sebral tašku, kterou měl poškozený pověšenou přes židli,“ vysvětlil policejní mluvčí Jan Daněk.

Druhá krádež přišla po pár dnech. V tomto případě už si přišel pro lup sám. V restauraci si zády přisedl k muži, který měl přes židli přehozenou bundu, kterou mu následně vybral. Podle policie v tomto případě odcizil obálku s hotovostí ve výši 350 tisíc korun.

„V souvislosti s těmito krádežemi hledáme muže, jejichž podobu známe díky kamerám. Jestliže je na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158,“ apeluje Daněk. V případě odsouzení hrozí pachateli až pět let vězení.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek