Zlatan místo Eiffelovky? Asi ne, PSG už si vyhlédli hvězdu Realu!

Nemají konkurenci, ve francouzské lize si zajistili mistrovský titul osm kol před koncem a navíc po nevídaném debaklu 9:0, který uštědřili poslednímu Troyes. Rozklad soupeře řídil čtyřgólový Zlatan Ibrahimovič. A Francouzi by ho logicky rádi viděli ve svém dresu i příští sezónu. Jenže švédského útočníka to táhne do Anglie.

Šance, že by zůstal ve francouzské metropoli, ale pořád žije. Nicméně je zřejmě mizivá. Zlatan si totiž stanovil velmi zvláštní podmínku, s jejímž splněním to bude mít vedení PSG opravdu složité. „Nahraďte Eiffelovu věž mojí sochou, pak zůstanu,“ vzkázal Ibrahimovič.

Šance, že by pařížská chlouba ustoupila obří Zlatanově podobizně, se nejeví jako příliš pravděpodobná, v Paříži však, zdá se, už mají nouzový plán. Podle britských médií se pozornost pařížského čtvrtfinalisty letošního ročníku Ligy mistrů zaměřila do Madridu a v jeho hledáčku neuvízl nikdo menší než Gareth Bale.

VIDEO: Zlatanova FANTAZIE! Nasázel hattrick během devíti minut

A kdyby to nevyšlo? Ani pak by v Parku princů neklesali na mysli. V záloze mají Edena Hazarda z Chelsea či barcelonského Neymara. Můžeme se tak těšit na lov velkých ryb pro francouzské menu…

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek