Žena trpěla stejnou nemocí jako těhotná Kate. Skočila pod vlak!

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8

Polly Rossová čekala druhou dcerku a stejně jako v předchozím těhotenství trpěla tzv. hypermesis gravidarum. Komplikaci, která způsobuje nadměrné zvracení a velké bolesti, diagnostikovali také manželce prince Williama Kate. Píše o tom portál Daily Mail.

Aby se zbavila bolesti a nevolnosti, začala 32letá překladatelka kouřit marihuanu. Později přidala také lysohlávky. Místo toho, aby jí drogy ulevily, se ale Pollyin stav ještě zhoršil. Po porodu se u ní rozvinula deprese a psychóza.

Necelý rok po narození druhé dcery se Polly svému lékaři svěřila, že chce spáchat sebevraždu. Doktor jí předepsal prášky na uklidnění a zmírnění psychózy. I přesto se Britka třikrát pokusila spáchat sebevraždu.

Poté, co spolykala 60 tabletek paracetamolu, musela být hospitalizována. V léčebném zařízení ale dlouho nevydržela, lékaři ji nechali volně odejít. Místní psychiatr jí navíc povolil vysadit léky, protože „psychózu už neměla“.

O měsíc později Polly skočila pod vlak v anglickém Hullu. Stalo se tak už v červenci 2015, dosud ale její smrt řeší policie i kontrolní lékařská komise. Až teď ale vyšly najevo detaily o jejím zdravotním stavu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek