Žena naběhla na bývalé spolužáky nejdřív s tyčí, pak s cihlou!

Napadení

„Svědci shodně uvedli, že dotyčná přišla do laboratoří vysoké školy s asi metr dlouhou železnou tyčí a dožadovala se komunikace s jedním ze studentů,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Jenže student si s agresivní exspolužačkou povídat nechtěl. To se ženě nelíbilo a pokusila se ho železnou tyčí praštit. Mladík sice útoku uhnul, ale stejně si na pomoc rychle volal spolužáky a také profesora.

„Společně se jim podařilo ženu vystrkat z budovy ven. Při tom jeden ze studentů dostal od ženy takzvané čelíčko a profesora stačila pěstí udeřit do obličeje. Následně se uklidnila a odcházela pryč. Po chvilce se však vrátila a cihlou se pokusila útok na skupinku zopakovat,“ popsala další momenty Seifertová.

V tu chvíli studenti strhli útočnici na zem a drželi ji až do příjezdu strážníků. Ti ji následně předali státním policistům. Záchranáři ji následně převezli na psychiatrii.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek