Završení 13. sezony, celý 826. díl: Bibi se vrátila k Markoví! Alena s Mázlem jsou svoji a Benjamin se narodil

Přehrát poslední díl

• CELÝ 826. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Marek po výpovědi balí kufry a loučí se s uplakanou Innou, odjíždí z Kamenice, která pro něj bez Bibi nemá smysl, jen jí svou přítomností komplikuje život. I když mu Bibi odjezd posvětila, je nervózní a neustále kontroluje mobil. A to neunikne pozornosti Vojtovi, který se jí do mobilu podívá. Silně se pohádají. Vojta si vše nechá projít hlavou a pak učiní velmi boletivé a nádherné gesto, dá Bibi volnost, i když ji stále miluje, nechce jí stát v cestě za štěstím. Má mu pak jen napsat, pro koho se rozhodla. Bibi potřebuje mluvit s Markem, který tou dobou už sedí v autobuse, musí ho tedy zastavit. Podaří se jí to, po pár slovek se ti dva už jen vrhnou do náruče, políbí se. Vojtovi, který v baru popíjí taktéž zhrzenou Innou, přijde smska, ve které stojí: Odpusť mi.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2018/2152903.jpg?d41d

Mázl se bojí, že jeho svatba s Alenou skončí průšvihem a jeho předtucha se naplní, když uprostřed obřadu praskne Aleně voda a cestu do nemocnice Mázl zkomplikuje špatnou navigací, takže Rytíř- zachránce opětovně boduje. Nakonec se ale malý Benjaminek šťastně narodí a na oslavě dokonce Mázl usne v objetí s Rytířem – zdá se, že se udobřili.

Lékaři chirurgie přemluví Suchého, aby se přihlásil do konkurzu na primáře proti Márovi. Ten to nelibě nese, Suchému vyhrožuje a znovu nevybíravě tlačí na Eduarda, aby ho jmenoval primářem bez výběrového řízení. Tentokrát už se ale Eduard postaví na zadní a další vydírání odmítne, Mára mu oznámí, že tedy jde předat flashku na policii. Eduard se konečně svěří s celou aférou Běle, po domluvě s ní se vypraví za Terezou a chce ji přemluvit, aby se sama přihlásila na policii a svou vinu za smrt pacienta přiznala. Tereza ale odmítne, naopak se postaví na stranu Máry s tím, že bude případně svědčit proti otci. Eduard je naprosto zdrcený. Ještě ten den ale Tereza přijde do vily, aby vysvětlila své chování – je totiž těhotná.

826. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem „Všechno je jinak“ jste v TV mohli vidět 14. června 2018

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2018/2152451.jpg?d41d

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek