Zatkli známého rappera. Znásilnil mě v autobuse, tvrdí žena

Peter Seisenbacher

S informacemi o zatčení dvaačtyřicetiletého rappera přišel americký bulvární web TMZ.com. Policie v tiskovém prohlášení potvrdila, že se na tísňovou linku obrátila žena s obviněním, že byla znásilněna v autobuse, kterým Nelly objíždí koncertní šňůru.

Ten měl být zaparkovaný na parkovišti u nákupního centra nedaleko města Seattle ve státě Washington na severozápadě Spojených států. K činu mělo dojít krátce před čtvrtou hodinou ranní. A žena policistům řekla, že známý rapper byl tím, kdo ji znásilnil.

Policisté Nellyho v sobotu ráno obvinili ze znásilnění 2. stupně a propustili jej na kauci. Rapper obvinění odmítá. „Nelly je obětí naprosto vymyšlených nařčení. Z našeho prvotního vyšetřování vyplývá, že obvinění nemají žádný důvěryhodný základ a jsou motivovány chamtivostí a pomstychtivostí,“ řekl TMZ.com Nellyho právník Scott Rosenblum.

„Věřím, že až ta očerňující nařčení budou pořádně vyšetřena, žádná obžaloba nepadne. Nelly je připraven využít všech právních cest, aby se mu dostalo kompenzace za všechny škody způsobené tímto křivým obviněním,“ dodal jeho právník.

Nelly se už před dvěma roky dostal do potíží, když právě v jeho autobuse našli policisté drogy a zbraně. Rapper byl zatčen, obvinění nakonec nepadlo.

Nelly, který předtím vystupoval se skupinou St. Lunatics, se vydal na sólovou dráhu v roce 2000. Hned jeho první album Country Grammar sklidilo největší úspěch, když se ho jen ve Spojených státech prodalo přes 8 milionů. Největším hitem je píseň Dilemma, kterou nazpíval v roce 2003 z jednou z bývalých členek skupiny Destiny´s Child Kelly Rowlandovou. Nelly je držitelem tří cen Grammy.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek