Zasedání Komise rozhodčích: Gól Baroše platit neměl, fauloval!

V 11. kole české nejvyšší soutěže došlo k velmi diskutované situaci. Baník se dostal do vedení poté, co Milan Baroš fauloval. Branka tedy platit neměla. „Gólu předcházel útočný faul Milana Baroše,“ je uvedeno na twitterovém účtu Komise rozhodčích FAČR, která v pondělí večer zasedala.

KRFACR: Vedoucímu gólu @fcbanikostrava v utk. proti @SKSigmaOlomouc předcházel útočný faul domácího Baroše.

— rozhodciFACR (@FacrRozhodci) 23. října 2017

V tomto případě šlo o to, že po Pazderově centru Baroš hodně nekompromisně vlétl do brankáře Miloše Buchty. Ten už po utkání říkal, že šlo o faul, po kterém padla branka Baníku.

Řešilo se také utkání mezi Jabloncem a Spartou. „Asistent rozhodčího Miroslav Fišer se dopustil chyby, když v 90. minutě nesignalizoval úmyslnou hru rukou H3 v pokutovém území hostí v nepřerušené hře,“ stojí v komuniké ze zasedání.

Dvě pochybení potvrdila Komise také v utkáních FNL. Jedné se dopustil asistent rozhodčího Pavel Vlasjuk v zápase Českých Budějovic a Opavy, další pak rozhodčí Jana Adámková v duelu Opavy a Varnsdorfu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek