Zase spolu! Štěpánek si v Dubaji pěkně hýčká Vadišovou

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek

Známé rčení říká, že třikrát nevstoupíš do stejné řeky. Legendární tenista Radek Štěpánek se tím ale evidentně neřídí. Po dvou neúspěšných vztazích s Nicole Vaidišovou se s ní dává dohromady potřetí a věří, že tentokrát už jim to určitě vyjde!

Že jejich srdce opět bijí jako jedno, sice ani jeden z nich dosud oficiálně nepotvrdil, na druhou stranu ale svou znovu zažehnutou lásku nijak neskrývají. Posledním důkazem budiž jejich fotky na Instagramu, jak si užívají společné chvíle na dovolené ve slunné Dubaji.

Zamilované pohledy, romantické objetí, pózy v mořských vlnách. I to jsou projevy jejich obnoveného vztahu, který předtím dvakrát zkrachoval.

Daviscupový šampion byl s bývalou sedmou hráčkou světa dokonce tři roky ženatý, v červnu 2013 však jejich bouřlivé soužití skončilo rozvodem. O restart se poprvé pokusili loni v únoru, ale vydrželi spolu pouhé tři měsíce.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2073155.jpg?b19d

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2073156.jpg?d41d

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2073157.jpg?d41d

Nyní to tedy zkouší potřetí a věří, že tentokrát už spolu zůstanou. Nezbývá nic jiného než jim pořádně držet palce…

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek