Zase problémy! Limberský šel pařit a v Plzni ho nejspíš vyrazí

Obránce Viktorie měl po sobotním ligovém utkání v Liberci opustit týmový hotel a vrtátit se až nad ránem. Vedení se to pochopitelně nelíbilo a hned mu napařilo vysokou pokutu, informoval Sport.

„Limberský opustil hotel, vrátil se až na snídani. Od klubu dostal tučnou pokutu,“ potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje, které si nepřály být jmenovány.

Ostatně to by také mohl být důvod, proč se třiatřicetiletý fotbalista nevešel ani na lavičku pro středeční duel s Bohemians 1905. Trenér Roman Pivarník ale na tiskové konferenci prohlašoval, že Limberský chybí kvůli zranění.

Fotbalista s duší nenapravitelného rebela se „proslavil“ před dvěma lety, kdy v Praze na Smíchově v opilosti boural a rok nesměl řídit. Z celé kauzy si navíc posleze dělal legraci a stal se tak trnem v oku mnohým fanouškům.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek