Zápas pro charitu, či ring? Bývalý hráč United poslal soka do špitálu!

Dylan Tombides

V péči lékařů zůstal Dean Heffernan. Ten si v utkání hraném v přátelském duchu dovolil jemně pošťouchnout Gillespieho do žeber. Fotbalista, který oblékal dres Manchesteru v první polovině devadesátých let, ale jeho kousek zjevně nepochopil a zareagoval naprosto nepřiměřeně.

Surovým faulem loktem vymlátil fotbalistovi zuby, ten prý dokonce na krátkou chvíli ztratil vědomí. Nakonec musel být hospitalizován.

https://www.youtube.com/embed/c2xbmAxvAP4

V zápase se přitom nic takového nedalo očekávat. Nešlo o žádné soutěžní utkání, ale charitativní duel mezi bývalými fotbalisty Manchesteru United a australským výběrem na počest fotbalisty Dylana Tombidese, který před třemi lety zemřel na rakovinu.

Gillespie si s odstupem času uvědomil svůj přešlap a prostřednictvím sociální sítě se omluvil. „Omlouvám se všem za ten loket. Reagoval jsem na loket do žeber, ale samozřejmě jsem nechtěl zranit. Znovu se omlouvám,“ napsal.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek