Záhadná smrt herce Laštovky: Maminka napsala dojemný vzkaz

Jiří Laštovka v Ordinaci v růžové zahradě

Jiří Laštovka působil v pražském divadle Minor, zahrál si i v seriálech televize Nova Ordinace v růžové zahradě a Policie Modrava. Na sociální sítě teď píší jeho kamarádi a fanoušci, kteří na sympatického herce vzpomínají. Ozvala se i maminka Jiřího Dagmar, která musí při ztrátě mladého syna prožívat hodně smutné okamžiky. „Děkuji všem, kdo na něj vzpomínají s láskou,“ napsala.

A těch, kteří s láskou vzpomínají, není málo. „Jsem vděčnej za čas, co jsme spolu v Minoru strávili. Nezapomenu,“ napsal kolega David. „Jsem taky v šoku. Kdysi mě učil soukromě španělštinu. Byli jsme kamarádi, dlouho jsme se neviděli a nemůžu uvěřit tomu, že už ho nikdy neuvidím a neuslyším. Už teď mi neskutečně chybí,“ vzpomíná zase Ivana.

„Jsem v úplném šoku, Jiřího jsem znala jako úžasného člověka, souseda, nemám slov. Prosím, co se stalo??? Vždyť byl tak mladý a plný života. To je prostě strašný,“ nechápe Vendula tragickou smrt mladého herce. „Asi ta smutná varianta, kdy se člověk rozhodne sám… Možná… Ale to jen odhaduji, jelikož byl herec a ti mají často citlivější psychiku,“ naznačila smutnou domněnku Magda.

Jiří Laštovka měl dvě děti a podle informací TN.cz byl rozvedený. Dramaturgyně divadla Minor Petra Zichová pro TN.cz uvedla, že když hrál naposledy před dvěma týdny inscenaci Hon na Jednorožce, tak se zdál kolegům posmutnělý. Její vyjádření najdete zde.

Připomeňte si Jiřího Laštovku v roli Petra Šídla v Ordinaci v růžové zahradě:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek