Za zneužívání dívky (4) zatkli otčíma. Muž snů, myslela si matka

Pátrání po dívce

„Potkala jsem muže svých snů,“ napsala partnerka Christiana J. na Facebooku v roce 2013. Netušila, že o tři roky později začne podle policie sexuálně zneužívat její nyní čtyřletou dceru a natáčet s ní dětskou pornografii. Dívenku měl údajně zneužít minimálně devětkrát.

Na otřesný případ přišla policie, která zveřejnila fotografie dívky v naději, že ji někdo pozná. Kriminalisté totiž měli strach o její život. Velmi rychle se ozvala matka a prarodiče dívky, kteří ve fotografiích poznali svou holčičku. Christiana J. udali na policii.

Galerie: GALERIE: Za zneužívání dívky (4) zatkli otčíma

Christian J. – 1

Christian J. – 2

Christian J. – 3

Matka netušila, co její „vysněný muž“ s dcerou dělá. Pár spolu má syna, který se narodil před rokem. Policie prohledala bydlení obviněného a objevila další důkazy, které podle deníku Daily Mail nasvědčují pedofilii.

Mezi důkazy mají být například fotografie dětí. Pokud soud shledá muže vinným, hrozí mu patnáctiletý trest odnětí svobody. Zneužívaná holčička je v péči psychologů.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek