„Za tisíc sdílení se udám policii,“ napsal zločinec. Slib dodržel!

Dívka ukradla policejní vůz

Policisté z michiganského Redfordu zveřejnili na sociálních sítích fotku hledaného muže. Jednadvacetiletý Martin Zaydel alias Champagne Torino se ale výzvy nezalekl a naopak ukázal svou drzost, píše portál Daily Mail.

„Pokud váš další příspěvek získá tisíc sdílení, sám se přijdu na policii přihlásit. A přinesu i tucet koblih, to slibuju. Posbírám také všechny odpadky v blízkosti veřejných škol. Tak se ukažte, jestli dokážete tolik sdílení nasbírat,“ napsal muž přímo pod svou fotografii na facebooku.

To ale neměl dělat! Za týden příspěvek sdílely více než čtyři tisíce lidí. Už už to vypadalo, že Zaydel své slovo nedodrží – několik dalších dní se totiž nic nedělo. Až v úterý večer zůstali policisté v úžasu. K jejich stanici se blížil mladík s krabicí koblih.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRedford.Twp.Police%2Fposts%2F1315131375262496&width=500

„Přesně v 6:30 večer vyplnil Michael Zaydel svůj slib a přišel na policejní stanici. Dovnitř nakráčel sám a nejenže opravdu přinesl koblihy, ale také jeden bagel. Pana Zaydela jsme vzali do vazby a brzy ho čeká soud,“ napsali policisté na sociální síť a přidali několik fotografií.

Muž byl loni odsouzen za řízení pod vlivem alkoholu, porušil ale podmínku, informoval mluvčí redfordské policie.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek