Z NOVÉ ORDINACE: Jak se Marek dozví o Bibi a Vojtovi? Následně jí ublíží!

Přehrát poslední díl

Vojta předvedl své lékařské schopnosti a Markově manželce Inně zachránil nohu před amputací a hlavně život, všiml si totiž, že má v plicích střep, kvůli kterému pomalu umírala. Zranila se při výbuchu domu na Ukrajině a právě proto ji Marek vezl dlouhých sedmadvacet hodin autem do Kamenice, věřil, že jí zde pomohou. Také se tak stalo a Marek je Vojtovi vděčný, v úterním díle mu skloní poklonu a také si s ním potyká. Poté, co si pánové podají ruku, se Vojta rozeběhne naproti Bibi se slovy: „Čau, lásko!“ a políbí ji. Marek tomu bude svědkem, Bibi bude v rozpacích…

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jan2018/2095408.jpg?c633

A tak, když Bibi po trapném zážitku uvidí Marka v bufetu, cítí potřebu mu vše vysvětlit. Ten ji uklidní se slovy, že se mu nemusí zpovídat, avšak následně jí dá pěkně ledovou sprchu, aniž by si to možná uvědomil. „Já jsem rád, že sis někoho našla a Vojta je fajn chlap. Na to, co bylo mezi námi, radši zapomeň, stejně to byl takovej úlet,“ pronese v klidu Marek. „Úlet?“ zeptá se Bibi nevěřícně. „Celou tu dobu sem byl ženatej, nikdy jsme neměli budoucnost,“ dodá Marek, to už se ale Bibi zvedá a odchází. Je na ní vidět, že jí tato jeho slova velmi raní.

Udělal to Marek schválně, protože může být Bibi šťastná s někým novým? Nebo mu to vskutku nedošlo? Nebo to snad myslel vážně? Co se mezi nimi odehraje dál a zda se pravdu dozví i Vojta, to už sledujte v novém díle Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 13. února večer na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek