VZPOMÍNÁME: Takhle zářil Jiří Laštovka v Ordinaci. Připomeňte si jeho roli. VIDEO

Přehrát poslední díl

Ve věku 39 let zemřel náhle český herec Jiří Laštovka. O smutné události rodáka z Českých Budějovic informovalo divadlo Minor. „Dozvěděli jsme se smutnou zprávu, že nás v uplynulých dnech opustil skvělý herec a kamarád Jiří Laštovka. Vzpomínáme na něj,“ uvedl spolek na sociální síti. V divadle Minor působil například v inscenacích Zlatovláska, Klapzubova jedenáctka či Hon na Jednorožce.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2103259.jpg?d41d

Petr Šídlo se objevil v sedmi dílech Ordinace v růžové zahradě 2. V Kamenické nemocnici léčili jeho onkologicky nemocnou manželku a na rehabilitaci sem chodil i jeho syn, Pavel Šídlo, který byl po mozkové obrně upoutaný na invalidní vozík. Pavel chtěl dát své nemocné matce k narozeninám ten nejkrásnější dárek: Chtěl, aby jej viděla chodit. A Petr Šídlo se zoufale snažil udělat cokoliv pro to, aby jeho syn Pavlík podstoupil operaci, která by mu to umožnila.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2103258.jpg?d41d

Okolnosti hercovy smrti nejsou známy. Rozhovor s dramaturgyní divadla Minor najdete na webu TN.cz.Upřímnou soustrast rodině a pozůstalým.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek