Vyrostla a změnila kariéru: Jak dnes vypadá malá Mary z filmu Tři muži a nemluvně? FOTO

Tři nezodpovědní muži, kteří spolu bydlí v luxusním bytě, zažijí jednoho dne šok. Před dveřmi jim někdo nechal malé miminko. U sebe má přiložený vzkaz, aby se Jack postaral o jejich malou dceru. Jacka, Petera a Michaela nejdříve starost o dítě přivádí k šílenství, postupně si ale malou Mary zamilují. Oni jí mění plínky, ona jim změní život. Jak vypadá a co dělá dnes malá Mary?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2014/1659269.jpg?d41d

Mnoho diváků asi netuší, že malou Mary si zahrála jednovaječná dvojčata Lisa Blair a Michelle Blair Ontonovich. Pro štáb byly ideální řešením, jak natáčení udržet podle plánu. V době, kdy Lisa hrála, Michelle spala – a naopak. Už tedy jako čtyřměsíční miminka si zahrály vedle takových herců, jako je Tom Selleck, Steve Guttenberg a Ted Danson. Jak samy sestry prohlásily, na jejich popularitu film neměl vliv. Až když dospívaly, tak si jich fanoušci začali všímat a chtěli autogram. Nyní už sestry nemají s Hollywoodem nic společného. Lisa pracuje v centru zákaznického servisu a Michelle v pojišťovně.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2014/1659267.jpg?d41d

Dvojčata si natáčení nepamatují, a tak možná ani netuší, že celý film doprovází i legenda, která tvrdí, že se ve filmu objevuje duch chlapce, který byl v bytě zastřelen před natáčením filmu, a to ve scéně, kdy Jackova matka přijde navštívit Mary. Legenda ale není pravdivá, protože všechny interiérové záběry byly natočeny ve studiu. Údajný duch byl jen stín od rekvizit, které štáb zapomněl uklidit. V další scéně má být v odrazu okna vidět brokovnice, kterou byl chlapec zastřelen.

Film Tři muži a nemluvně můžete sledovat již v sobotu 14. 7. 2018 v 10:40 hodin na Nově nebo v repríze 17. 7. 2018 ve 12:05 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMRT I VÁŽNÝ ÚRAZ: Herce z filmu Nejistá sezóna čekal po premiéře strašlivý osud

Americký film Rabín, kněz a krásná blondýna ukrývá ČESKOU STOPU. Nebýt našeho tvůrce, nebyl by

BIZARNÍ DŮVOD: Adam Sandler natočil Pohádky na dobrou noc kvůli studu!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek