Výročí 20 let od Nagana: Návštěva Hlinkova hrobu, pak autogramiáda

Hokejisté se v obchodním centru podepisují fanouškům, fotí se s nimi a společně vzpomínají na krásné časy. Na 20 let starý úspěch se zkrátka nezapomíná.

Zlatí hoši dnes také navštívili hrob Ivana Hlinky, který je pochován na Olšanských hřbitovech. Hvězdný kouč zemřel v srpnu 2004 při autonehodě u Karlových Varů a tak je bohužel další kulaté výročí bez jeho přítomnosti.

Nezapomenutelní hrdinové z roku 1998 mají sice doma uložené zlaté medaile, teď k ním ale dostali od Českého svazu ledního hokeje pamětní zlaté mince, na kterých je podobizna právě trenéra Ivana Hlinky.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2101109.jpg?d41d

Na akci sice nedorazili všichni, ale sešlo se jich mnoho – Dominik Hašek a Milan Hnilička, obránci František Kučera, Libor Procházka, Jiří Šlégr, Richard Šmehlík a Jaroslav Špaček a také útočníci Josef Beránek, Jan Čaloun, Jiří Dopita, Robert Lang, David Moravec, Pavel Patera, Martin Procházka, Robert Reichel, Martin Ručinský a Martin Straka. Ti se fanouškům podepisují v Obchodní galerii Harfa v Praze.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek