Vyprávěním o takové žádosti o ruku rozhodně oslníte! Váš drahý si ale pořádně připlatí

Agentura ApoteoSurprise, která se specializuje na organizaci nevšedních sňatků, představila novinku, která umožní mužům 21. století požádat o ruku svou vyvolenou během letu nad Měsícem. Kdo by ovšem své mílé plánoval doslova snést modré z nebe, měl by začít hodně šetřit. Vesmírný let, v délce jednoho týdne, který se uskuteční na palubě autonomní kapsle, která snoubencům umožní soukromý let, totiž stojí úctyhodných 125 miliónů eur (přibližně 3 288 000 000 Kč)

Od března 2022 si může každý bohatý milenec rezervovat tuto službu a o pět měsíců později se těšit z následujícího programu:

– Fyzický výcvik a technické školení po dobu tří měsíců.

– Odlet v den D z Kennedyho vesmírného střediska v CapeCanaveral na Floridě.

– Trochu rozptýlení, ve skafandru dvou vesmírných turistů, pomocí „Also sprach Zarathustra, Op.30“ od Richarda Strausse v momentě pocítění prvního záchvěvu stavu beztíže.

– Přílet na lunární oběžnou dráhu, o tři dny později, s letadlovou hvězdou ve výšce pouhých 200/300 km.

– Přerušení veškeré komunikace se Zemí po zhruba třicet minut, během kterých kapsle letí přes temnou stranu Měsíce.

– Vysílání písně „Fly Me to the Moon“ od Franka Sinatry, v polovině oběžné dráhy, což žadateli o ruku umožní žádost o ruku daleko od všech forem jakéhokoli života (zásnubní prsten bude ukrytý v obleku).

– Velkolepý východ slunce za lunárními krátery a čtyřdenní zpáteční cesta před atmosférickým návratem a konečným přistáním.

ČTĚTE TAKÉ:

Zásnuby jako milník ve vztahu! Jste na ně připravena?
Žádost o ruku jako z pohádky… nebo hororu? A jaký je váš příběh?
Takovouhle ŽÁDOST O RUKU chce zažít každá žena! I vy byste řekla ANO

Hlavním cílem této agentury je „uspořádat nejbláznivější a nejneobvyklejší manželský návrh za posledních 13,8 miliard let.“ Autonomní kapsle bude vybavena osmi kamerami, které tento nezapomenutelný projev lásky navždy zachytí. Trajektorie letu kapsle bude mimochodem podobná legendární misi Apollo 8 v roce 1968.

ApoteoSurprise je pařížská agentura, která se specializuje na organizování originálních svatebních zážitků. Na svých webových stránkách www.proposeinparis.com nabízí tato agentura přibližně 30 velkolepých romantických nabídek k sňatku. Svou vyvolenou může každý romantik požádat o ruku například v Popelčině kočáře, během filmového představení, vyslat svůj vzkaz na nebe na křídlech letadla nebo ho nehcat natisknout na obří kamion. Vesmírné zásnuby jsou jejich nejdražší specialitou.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek