Vojta z Ulice míří do ORDINACE! Petr Buchta se tentokrát představí jako grázl!

Přehrát poslední díl

Milý průšvihář s dobrým základem, dospívající kluk zamilovaný do své kamarádky Terezy, hrdina, co kvůli záchraně dívky skončil na vozíku. Bojovník, co se po tvrdé dřině opět postavil na nohy a vyrazil cestovat po světě. Takto se multitalentovaný herec Petra Buchta zapsal do širokého povědomí diváků díky seriálu Ulice a roli Vojty Kalicha. Je tomu už pár let, co z tohoto vlaku vyskočil, ale fanoušci na něj jistě vzpomínají dodnes.

Petr coby Vojta v Ulici
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jul2015/1766417.jpg?b60a

Tvář klaďase malinko odložil v seriálu Drazí sousedé, kde se představil jako arogantní a rozmazlený Tomáše, načeš kompletní přívlastek hajzla dostane až v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvární nepříjemného chlapa, co mlátí svou přítelkyni, stará se jen o sebe, je agresivní a po penězích lačnící. Prchal jméno jeho a prchnout od obrazovek vás rozhodně nenechá. Představí se dnes a poznáte ho podle klobouku a tenisáku, se kterým si pořád hraje, aby krotil svou zlost. A do života zasáhne Andree i Hanákovi!

Petr coby Tomáš v Drahých sousedech (reprízu seriálu sledujte v sobotu a neděli večer na Nova Gold)
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Mar2016/1844830.jpg?d41d

Petr Buchta se samozřejmě nevěnuje jen seriálové tvorbě, vidět jej diváci mohli také ve filmech, třeba komedii 10 pravidel jak sbalit holku po boku Miroslava Donutila i Matouše Rumla, či dramatu Hany a dalších. Taktéž se hojně věnuje divadelní tvorbě s pestrou škálou různých charakterů a nezanevírá na vlastní tvůrčí práci. Miluje sport všeho druhu, je to velký pohodář, džentlmen a nezkazí žádnou legraci.

Petr Buchta se na vás těší už dnes v Ordinaci, dívejte se od 20:20 na Nově.

Petr v Ordinaci
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2101673.jpg?d41d

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek