Viktor Dyk bojuje o život! Po pádu z výšky je v umělém spánku

Oběť nehody Nikol

Viktor Dyk byl po převezení do nemocnice uveden do umělého spánku. „Nyní leží po operaci na jednotce intenzivní péče. Nevypadalo to vůbec dobře, ocitl se na hranici mezi životem a smrtí,“ řekl pro Blesk.cz zdroj z Dykova okolí.

Viktor Dyk je bratrancem herce a zpěváka Vojtěcha Dyka a bývalým manželem Ivany Jirešové. „Rodina je z tragédie zdrcena a nechce se k situaci vůbec vyjadřovat, také s ohledem na dceru Ivany Jirešové Sofii, která je nyní se svou matkou na horách,“ dodal zdroj. Dyk má údajně dceru Jirešové za vlastní.

Tragická událost se stala pouhý den po jeho narozeninách. Kamarádi mu tak k narozeninovým přáním připsali na Facebook přání k rychlému uzdravení. „Drž se chlape… Ať jsi co nejdříve OK..,“ napsal Daniel. „Bojuj, držím pěsti!“ přeje Viktorovi Dita. „Viktore, přeji brzké uzdravení. Držím palce,“ přidala se Lucie.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek