VIDEO: Žhavá scéna na palubě Nova Taxi! Známá blogerka nešikovně nastoupila a ukázala víc, než chtěla!

Nova Taxi je zbrusu nový projekt televize Nova. Vysílá se online na kanálu Nova Plus. Pořadem provází vítěz třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas, zpěvák Milan Peroutka. Milan bude soutěžící čtvrté řady vozit na natáčení a tréninky a během jízdy je bude vyzpovídávat a nejen to! Také budou společně i zpívat. Takže je jasné, že to bude opravdu skvělá show. Avšak zpěvačka a známá blogerka Veronika Spurná předvedla něco, co nikdo nečekal! http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Sep2017/2041833.jpg?d41d

Veronika Spurná je youtuberka, zpěvačka a herečka. Nehledě na svůj mladý věk (je jí teprve 18 let) už má na svém kontě řadu filmových rolí, například ve snímcích Piko či Hranaři. Mezi její záliby patří lyžování, plavání a nakupování. A na jejím YouTube kanálu jsou k vidění nejen klasické youtuberské příspěvky, ale také několik videoklipů.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Sep2017/2041832.jpg?d41d

Hned při nástupu do taxíku diváky šokovala a ukázala něco, co by mělo zůstat utajené – světlé kalhotky! Podívejte se na pikantní video!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek