VIDEO: S kým bude Milan Peroutka trávit den zamilovaných? Odpověď překvapí!

Valentýn, svátek zamilovaných pocházející z anglosaských zemí, dokázal v průběhu několika desetiletí prosáknout i do kontinentální Evropy. Názory na den oslavující lásku se však leckdy diametrálně rozcházejí. Například Katarina Knechtová, slovenská zpěvačka a porotkyně nové řady pěvecké soutěže Superstar, Valentýn neslaví z jednoho prostého důvodu. „Mně to přijde jako takový směšný americký svátek. Ale možná ho začnu slavit, až mi začne dávat nějaký význam,“ prozradila.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2101855.jpg?d41d

Zato Milan Peroutka se na svátek zamilovaných těši. „Já mám obecně rád všechny možný svátky, oslavy a tradice, takže mně se to líbí,“ usmíval se představitel Jonáše Hrzána ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. „Problém je, že úplně nevím, s kým to oslavím,“ řekl s humorem.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2100418.jpg?d41d

A jak se na oslavu Valentýna připravují Ha Thanh Nguyen či Jakub Janatka? To se dozvíte v reportáži!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Novou moderátorku SuperStar byste ještě nedávno nepoznali! Prošla proměnou na plastické chirurgii. FOTO

Představitelka nové postavy promluvila: Do seriálu Ulice přinese parádní ´čóro móro´

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek