VIDEO: Rumunští rowdies byli při útěku před policií za hlupáky!

Derby pražský

Jak se znemožnit před celým světem, minimálně aspoň Rumunskem, v neděli názorně předvedli někteří fanoušci Dinama Bukurešť. Při vypjatém utkání s Viitorulem se rozhodli všem ukázat, jakými jsou výtržníky, místo pořádných tvrďáků však působili spíše jako tupé ovce.

Jinak ani nelze popsat jejich chování v okamžiku, kdy se při útěku před těžkooděnci přihnali k brance oddělující jeden sektor od druhého. Tu si mohli v klidu otevřít a pokračovat v úprku, to by ale museli přijít na to, že se otevírá směrem dovnitř…

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fultrastifo%2Fvideos%2F10154918149182466%2F&show_text=0&width=560

Místo toho do ní začali zběsile kopat, jenže branka samozřejmě ne a ne povolit. Co na tom, že jim přibíhající policisté byli stále více v patách. Dokonce nepomohla ani přátelská pomoc přítomného člena ochranky, který jim posunkem naznačoval, co dělají špatně.

Nakonec se ale rozdivočelí příznivci Dinama dočkali a železnou konstrukci skutečně udolali. Zda pak dokázali vyzrát i na strážce zákona, už na videu vidět není.

Jasné zato je, odkud se brala jejich naštvanost. V utkání s Viitorulem totiž padli doma 0:4. V tabulce jsou tak až sedmí o pět bodů za pátým Viitorulem.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek