VIDEO: První noc Robinsonů! Kdo měl největší strach a proč?

Soutěžící z Robinsonova ostrova

Největší obavy z první noci má policejní inspektorka z Boru Káťa. „Docela se bojím, protože jsem srab na malá zvířátka. Doufám, že se okolo mě nic nepoplazí. Už jsem udělala i první opatření a spím mezi holkami, tak doufám, že to bude všechno okolo, a mně se to vyhne. Jestli se probudím s něčím na obličeji, tak neručím, že holky budou mít klidné spaní,“ obává se Káťa.

„Všichni děláme, že jsme těžké dámičky a není to tak hrozný, ale myslím, že je to podobné u každé z nás a bojíme se,“ říká vychovatelka z Děčína Janina.

Pro telefonní operátorku z Litvínova Zinu byla první noc na ostrově opravdu zvláštní. „V buši jsem ještě nespala. Když jsem si lehla, tak jsem měla pocit, jak kdyby někdo chodil do moře. A to byl vlastně ten příliv a odliv.“

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek