VIDEO: Divoký chat z Ordinace. Kerestešová se Stránským řešili zásadní problém - byli nakřivo!

Hosty úterního živého vysílání na Facebooku Ordinace byli Andrea Kerestešová Růžičková a Martin Stránský. Představitelé primáře Oty a krásné doktorky Mariky se rozpovídali o svém soukromí, působení v seriálu a dalších věcech, co diváky zajímaly.

Hned na začátku se ale oběma hercům povedl pořádný trapas. Až diváci je museli upozornit, že jsou jaksi nakřivo a ať se otočí. Tablet, na kterém živý přenos probíhal, totiž měli obráceně. Pak už vše běželo bez problémů.

„Zkaženou klapku“ z livechatu najdete na videu v čase 0:45 – 1:00. Podívejte se! Na další stránce najdete ta největší prozrazení z celého rozhovoru.

Jaké byly nejlepší momenty úterního chatu? Podívejte se, co oba prozradili!

– Co má Andrea Společného s Marikou „Asi jen to, že jsme ze Slovenska,“ řekla se smíchem Andrea.

– Komu Andrea vypráví o tom, jak to bude pokračovat v Ordinaci? „Jenom kočkám, protože vím, že ty to nikomu neřeknou!“ směje se Andrea.

– Andrea Kerestešová byla překvapená, kolik lidí je má jako pár rádo, myslela si, že je budou spíše nenávidět.

– Fanoušci se nemohou dohodnout – část jich chce, aby Ota a Marika byli spolu, část by zase byla ráda, aby Ota konečně dostal rozum a vrátil se ke Kateřině!

– Kolik žen zatím Ota v Ordinaci měl? Sedm!

– Andree bylo ze začátku špatně, když měla v Ordinaci operovat, ale nyní ji to úžasně baví!

– Dejte si pusu! Zněla prosba jednoho fanouška.„My nemůže,e my jsme oba ženatí,“ zklamala jej Andrea. Herci přiznali, že kdyby jim scénář nepředepisoval aférku, tak v reálném životě to jejich styl rozhodně není. Oba dva jsou totiž šťastně zadaní. Martin Stránský má doma manželku a děti, Andrea Kerestešová je čerstvě vdanou paní.

– A žárlí na ně jejich reální partneři? Prý ne! Manžel Andrey se na Ordinaci ani nedívá.

– Vrátí se primář Mára? Nevrátí!

Otovi trafikantka odmítla prodat cigarety, když v Ordinaci dělal něco, s čím nesouhlasila. Chudák Ota! Omluvil se že je to prostě jen role.

Chtěli byste více živých videochatů s dalšími herci z Ordinace? Dejte nám vědět!

Na seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete těšit každé úterý a čtvrtek na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Trnitá cesta za úspěchem Martiny Randové: Jak se z obchodního oddělení dostala na jeviště?

MUŽ VELKÝCH SLOV! Miroslav Etzler o hraní v Ordinaci i o svém vztahu ke skutečným lékařům

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek