VIDEO: Další trable s Emou doženou Alenu do náruče bývalého. A Marek někoho zbije!

Přehrát poslední díl

Ema je na útěku z léčebny, policie ji bezvýsledně hledá. Rytíř toho má dost, chce ji najít sám, nehodlá to vzdát. Jemu a Aleně se podaří dostat do Emina Facebooku a kontaktovat Hanu. Rytíř znovu začne uvažovat o tom, že Emu zbaví svéprávnosti, aby ji v léčebně mohl držet. Společné zoufalství ho spojí s Alenou, stráví spolu noc…

Bibi a Marek si notují. Mají společný zásah v bowlingové herně, kde se poprala parta Ukrajinců s partou Rusů. Marek vidí na zraněném Rusovi podivné tetování, které ho úplně vykolejí. Marek se pak s Rusem ošklivě popere! Bibi je jasné, že si sebou něco nese z minulosti. Malinko se jí svěří, když ho zraněného bude ošetřovat. A políbí se spolu!

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2068474.jpg?d41d

Hanička má noční můry. Martynčák toho využívá a nasazuje na Suchého, že je to jeho vina. Suchý požádá Bělu, aby jim dělala prostředníka. Ta nejdřív nechce, ale pak přijme. Když hlídá Haničku, zatímco je Zdena na charitativním večeru s Martynčákem, tak u ní vyzvídá, jak se k nim chová. Ten se o tom dozví a samozřejmě toho využije. Zdena mu uvěří, že i kamarádka Běla je proti ní a ještě víc ji to k Andrejovi přimkne.

Co se odehraje dál, jak vše dopadne? To už sledujte v úterním 768. díle Ordinace v růžové zarhadě 2 od 20:20 na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek