VIDEO: Anička Kadeřávková se rozplakala jako malá holka! Neuvěříte, co jí tak moc dostalo

Anička Kadeřávková a Johan Mádr tvoří pár už přibližně jeden rok. Na obou je vidět, že jsou pořád v té pověstné zamilované fázi, a tak pokud jim to čas dovolí, užívají si nejvíce jeden druhého. Nyní ale Johan natočil video, ve kterém Anička pláče. Proč?

V zásadě se dá říct, že za to částečně může televize Nova! Rozhodně se ale nejedná o nic pohoršujícího. Anička i Johan jsou totiž podle všeho velkými fanoušky reality show Robinsonův ostrov, a tak rádi sledují boj o přežití všech účastníků jako je Nika Donéová, Petra Palusková a další pořadem proslavené tváře.

Video je s nevtěší pravděpodobností pořízeno ve středu večer, kdy z Robinsonova ostrova vypadl sympaťák Zdeněk. Možná právě to bylo příčinou Aniččiných slz, které Johana pobavily natolik, že to musel natočit. Přišlo mu vtipné a možná i roztomilé, že jeho přítelkyni dojme televizní pořad. Holky mají tohle zkrátka trochu jinak…

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek