Veronika Kopřivová vrací úder! Dianě Kobzanové poslala DRSNÝ VZKAZ

Veronice Kopřivové se s přítelem Jaromírem Jágrem (45) do Kanady nechce. Když spolu trávili čas na Floridě, byla v sedmém nebi. Ale mrznout v Calgary? To ani náhodou! Kromě obrovské zimy by ji tam čekala také její největší nepřítelkyně – Diana Kobzanová, která tam doprovází svého partnera Michaela Frolíka (29).

S tou je na ostří nože od té doby, co na ni známá modelka práskla, že zboží, které Veronika prodává na svém e-shopu, nabízí s několikanásobnou přirážkou. Diana dokonce prozradila reálné ceny, za které se dají produkty, které Jágrova přítelkyně prodává koupit.

Kopřivová se však nenechala a zasadila Kobzanové tvrdou ránu. Ta se do ní ale znovu opřela. Co si hokejové slečinky navzájem vzkázaly, se můžete podívat už dnes ve 21,35 hodin v Prásku! na TV Nova!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek