Veřejná sbírka pro rodinu Čermákových: I vy jim můžete pomoci! Podívejte se jak

Přehrát poslední díl

Na bydlení rodiny Čermákových byl vidět velký nedostatek finančních prostředků, což se Tereze Pergnerové a jejímu týmu podařilo rekonstrukcí celého bytu změnit. Veškerý nábytek, který měla rodina ve svém bytě, dostala od známých a příbuzných. Byl už však velmi starý a opotřebovaný. Po zasáhu Terezy Pergnerové a jejího týmu se vše změnilo. Rodina byla z rekonstrukce naprosto nadšená a nenacházela slov. Prarodiče byli také rádi, že si děti celé natáčení velmi užily a alespoň na chvíli zapomněly na špatné okamžiky s jejich matkou.

Prarodiče se snaží dětem dopřát normální a láskyplný život. Nadace Nova ve spolupráci s M&M reality se rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku a pomoci tak rodině Čermákových. Obdrženou finanční podporu chtějí prarodiče investovat do svých vnoučat. „Vybrané peníze půjdou dětem na kroužky, protože vnuk hraje fotbal a chodí na hasiče. Vnučka má také hasiče a chce ještě chodit do keramického kroužku,“ prozradila babička Marie.

Nadace Nova ve spolupráci s M&M reality přispějí počátečním vkladem 20 000 Kč. Diváci mají jedinečnou možnost se do sbírky zapojit jakoukoli finanční částkou na transparentní účet:

ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800

VARIABILNÍ SYMBOL: 0310

Podívejte se na rozhovor s prarodiči ve videu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek