Vážná nehoda v Praze: Auto srazilo jedenáctiletou holčičku

Nehoda motorkáře u Lochkova

K nehodě na Černokostelecké ulici došlo krátce před půl sedmou večer. Svědci záchranářům nahlásili, že řidič na přechodu srazil malou dívku. Na místo vyrazila posádka pražské záchranky doplněná o lékaře, který dívce poskytl přednemocniční péči.

Podle agentury Aktu.cz záchranáři dívku, která byla celou dobu při vědomí, převezli na dětskou jednotku intenzivní péče. Holčička utrpěla úrazy pánve a hlavy, celou dobu byla při vědomí.

Svědci agentuře popsali, že řidič dívku srazil a vezl ji na kapotě, když auto zabrzdilo, letěla dívka ještě několik metrů vzduchem.

Kvůli dokumentování nehody byl provoz v místě omezen. Policisté odkláněli auta na tramvajový pás. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřují pražští policisté, kteří zjišťují míru zavinění jednotlivých účastníků nehody.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek