Vánoční tragédie! Při požáru vánočního stromu zahynula žena

Na Uničovsku hořela garáž

Oba požáry vypukly kolem šesté hodiny večer. K letošní prvnímu hořícímu vánočnímu stromu v Praze hasiči vyjížděli do ulice Doleželova na Černém mostě. „Kouř se dostal na chodbu domu, probíhá evaukace,“ uvedl hasiči na Twitteru.

Celkem museli hasiči evakuovat 14 lidí. „Zachránili jsme také čtyři zvířata,“ dodali hasiči na Twitteru. Záhy po oznámení prvního požáru musely dvě jednotky vyjet k dalšímu požáru – tentokrát v bytě v ulici Lucemburská na Vinohradech.

Druhý z požárů měl tragické následky. „V bytě byla nalezena jedna mrtvá žena,“ uvedli hasiči na Twitteru. Z domu evakuovali celkem 10 lidí a tři zraněné předali do péče záchranářů.

„Požár vybavení bytu je lokalizován,“ informovali hasiči. Kromě záchranářů hasiči ve vyšetřování požáru spolupracují také s policií.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek