Valentýnský dárek na poslední chvíli? Naše tipy vás zachrání

Romské křtiny za milion

Kytice až do práce

Každá žena miluje květiny. Objednat například růže na internetu zvládnete rychle a vaši drahou polovičku to jistě potěší. Když budete chtít učinit opravdové gesto, nechte zaslat kytici své milované třeba do práce.

Zážitkový poukaz

Valentýnský dárek nemusí být jenom věcný. Nyní můžete na internetu velice rychle pořídit poukaz prakticky na cokoliv během dvou minut. I když jste pár, který nevyhledává extrémní sporty a pobytové víkendy, nevadí. Nabídka je opravdu široká.

Například společná relaxace v podobě párové masáže je vhodným dárkem pro muže i ženu. Oblíbená je thajská masáž, která má více než 2000 let dlouhou tradici a kombinují se v ní techniky starých mistrů s uměním thajských žen. Její kouzlo spočívá především v dokonalém protažení svalů, šlach a kloubů.

Parfém

Parfém je jeden z dárků, který mohou využít muži i ženy. Jedná o osvědčenou klasiku, která potěší snad každého. Především ženy obvykle používají jednu vůni, takže budete mít jistotu, že se trefíte. Můžete však také zariskovat a překvapit svoji polovičku novou vůní.

Romantika v teple domova

Co naplánovat překvapení doma? Takové, do kterého se běžně nepouštíte. Uvařte něco dobrého, připravte romantickou koupel. Každá maličkost, kterou neděláte každý den, jistě potěší.

Rámeček s fotkou

Nejde jen o dekoraci na noční stolek. Jde o vzpomínky, které do rámečku v podobě fotografie vložíte. Momentky například z dovolených potěší každého. Tento dárek se dá vyřešit rychle – fotografii vám mohou vytisknout na počkání, rámeček na fotky často prodávají i v drogériích.

A jaké dárky opravdu nedávat?!

Ženské časopisy se v druhé polovině února každoročně hemží debatami čtenářek, jaký nejhorší dárek dostaly k svátku zamilovaných. Tady jsou ty „nej“ z nich:

– Poukaz na romantickou cestu do města zamilovaných. Do Paříže muž pozval nejen přítelkyni, ale i svou matku.

– Vysavač, nebo jiný podobný praktický dárek do domácnosti

– Sexy prádélko o dvě čísla menší („Spletl si mě s milenkou?“) anebo o dvě čísla větší („Myslí si, že jsem slonice?“)

– Láhev alkoholu, který má rád on

– Parfém se slovy „Nevěděl jsem jaký vybrat, tak jsem koupil ten, co používá moje maminka…“

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek