V Ulici už brzy půjde o život! Herec prozradil, jak to celé dopadne

Seriál Ulice: Bedřich přistihne Anču s Evženem

Když už to vypadalo, že se u Bruna blýská na lepší časy a dokonce se začal sbližovat s baletkou Marcelou, zasáhne do jeho života další rána. Bude chtít předvést, jaký je řidič, ocitne se ale v nesprávnou chvíli na nesprávném místě.

„Bouračka bude ostrá a s Brunem to teď bude nahnuté. Skončí na operačním sále,“ odhalil v chatu na Nova.cz představitel Bruna Jaroslav Blažek.

A jak se vlastně Bruno, který si v Coolně vydělá sotva na živobytí, dostane k autu? „Mára se vytáhne a Brunovi půjčí své auto!“ prozradil Jaroslav.

Situace bude ještě o to horší, že se všechno odehraje před očima Marcelky, na kterou si Bruno myslí. Jak se s tím Marcela vyrovná? A jaké následky bude Bruno mít?

Sledujte Ulici každý všední den v 18:25 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Co vás čeká v Ulici v tomto týdnu?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek