V rybníku se topil otec se synem! Chlapce zachránili, muže (†25) ne

Smrt při skocích do vody v Hříměždicích - 1

Tragédie se stala ve Starém Městě u Uherského Hradiště krátce před pátou odpoledne. Svědci na tísňové lince oznámili, že se v rybníku topí muž se svým synem.

Na místo vyrazili policisté, hasiči a také potápěči z Brna. Svědkům se mezitím podařilo zachránit topícího se chlapce a vytáhnout ho z vody. Muž ale zůstal pod hladinou a zachránci ho nemohli najít.

To se podařilo až o několik desítek minut později potápěčům. 25letému muži už nedokázali záchranáři pomoci. Přesnou příčinu smrti určí nařízená pitva.

Podle informací TV Nova se nejdříve začal topit chlapec. Jeho otec se ho snažil zachránit, sám měl ale problém zůstat nad hladinou. Dítě tedy nakonec přežilo, muž ne.

Už v noci na neděli se utopil 23letý cizinec v horní nádrži Nových Mlýnů u Pasohlávek. Podle policie si šel zřejmě zaplavat, pak ale zmizel známým z dohledu. Potápěči objevili jeho bezvládné tělo o dvě hodiny později.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek