V Praze srazilo auto cyklistu! Skončil na traumatologii v Motole

Stařenku srazil kamion

„Výzvu jsme přijímali ve 20:32. Svědci hlásili dopravní nehodu kola s osobním automobilem,“ potvrdila TN.cz mluvčí pražské záchranky Jana Poštová. Svědci redakci TN.cz upozornili, že se zřejmě nejednalo o kolo, ale o velkou koloběžku.

„Došlo ke střetu auta a kola, na místo míří policisté, kteří budou nehodu vyšetřovat,“ řekl po deváté večer TN.cz mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Policejní hlídku přivolali záchranáři, kteří zraněného jednatřicetiletého muže ošetřovali. „Zraněného zajistili, ošetřili, použili všechny potřebné imobilizační pomůcky a převezli jej na traumatologické oddělení motolské nemocnice s úrazem hlavy, ramene a nohy. Muž byl celou dobu při vědomí,“ popsala zásah mluvčí záchranky Jana Poštová.

Kvůli zásahu záchranářů musel být zastaven provoz na tramvajové lince číslo 17, která spojuje Polikliniku Modřany a Čechovu čtvrť. Před devátou hodinou byl provoz tramvají obnoven.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek