V Paříži mají před MS obavy z terorismu: Nebude fanzóna!

Libor Hudáček

Organizátoři letošního mezinárodního turnaje, který se koná právě ve francouzském hlavním městě a v německém Kolíně nad Rýnem, nechtějí nic riskovat. Těm, kteří se do dějiště šampionátu chystají, vzkázali: „Fanzóna nebude,“ a důvod je prostý – terorismus.

Strašák, který visí nad Evropou se tak znovu dotkne i sportu. „Pařížští organizátoři po dohodě s vedením města rozhodli, že fanzóna nebude. Důvodem jsou obavy o bezpečnost fanoušků,“ uvedl pro agenturu DPA prezident Německého svazu ledního hokeje Franz Reindl.

Ve Francii si tak hokej neužijete plnými doušky. Bezpečnostní opatření, která jsou bohužel namístě, se jistě odrazí na celkové atmosféře a komfortu. O moc lepší to nebude ani v Německu, ale jistě také na dalších místech Evropy, kde se hokej bude hromadně sledovat.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek