V létě bude v Řecku nádherně! PŘEDPOVĚĎ NA PRÁZDNINY

Bulharsko

Řecko patří dlouhodobě k jedněm z nejoblíbenějších prázdninových destinací Čechů. A není divu. Nejenže si tady můžete užít nádherné pláže, ale je tu také spousta antických památek.

Pokud si v létě chcete užít skutečně horkého počasí, pak pro vás bude Řecko tou správnou volbou. Teploty se budou celé léto pohybovat kolem třicítky a dá se očekávat i několik vln veder.

Dlouhodobými předpověďmi počasí se zabývá web accuweather.com. Podívejte se, jak podle tamních meteorologů bude v létě v okolí Athén.

V červnu bude převážně slunečno s teplotami často překračujícími tropickou třicítku. V noci bude příjemných 20 stupňů. Přeháněk se příliš nedočkáme, zato může potrápit silný vítr.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2017/2005965.jpg?d41d

Jaké počasí bude v Řecku v červenci, se podívejte na další straně

V červenci už teploty pod třicítku neklesnou a bude skutečné horko, během noci může rtuť teploměru stoupat až k 24 stupňům. I v tomto měsíci budete na srážky čekat marně, může ale foukat.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2017/2005968.jpg?d41d

Jaké počasí bude v Řecku v srpnu, se podívejte na následující straně

Podobné počasí jako v předchozích měsících vydrží i v srpnu. Denní teploty se budou pohybovat nad hranicí tropické třicítky, v noci kolem dvaadvacítky. A sucho bude pokračovat i v závěru prázdnin.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2017/2005973.jpg?d41d

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek