V bytě našli tělo zavražděné ženy! Policie zadržela podezřelého

Vražda

Na incident TN.cz upozornil muž, kterého při průjezdu Karlovými Vary zaujaly svítící majáky. „U bývalé ubytovny v Krymské ulici jsou cca tři policejní auta. Odvezli jednu osobu a poté se vrátili, celé místo si fotografují a vypadá to, že přijela i osoba kriminalisty, respektive vyšetřovatele a technika,“ vysvětlil pan Lubomír.

Policejní mluvčí potvrdila, že v této oblasti opravdu zasahují policisté. „Kriminalisté prošetřují násilný trestný čin,“ sdělila Kateřina Krejčí s tím, že bližší informace s ohledem na probíhající vyšetřování sdělovat nebude.

Hlášení o incidentu policisté dostali v odpoledních hodinách. Podle informací TN.cz byla nalezena v jednom z bytů mrtvá žena. Bližší okolnosti její smrti ale mluvčí nesdělila. „Mohu potvrdit pouze to, že v souvislosti s případem jsme zadrželi podezřelého muže, který byl převezen na policejní stanici,“ dodala.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek