ÚŽASNÉ: Jaký dar dostane za náročný porod přítelkyně Jáji z Policie Modrava? Tohle chce každá žena!

Rozzářeného Michala Holána ze seriálu Policie Modrava jsme potkali na pražském Andělu, kde vybíral dárek pro svou přítelkyni. Malého Michálka měl plnu hlavu. Práci ale kvůli tomu zatím neomezil, víc však kouká na hodinky, aby se mohl brzo vrátit domů k rodině. V útulném obchůdku ale řádil jako malý kluk!

Za miminko jí chtěl dát něco neobvyklého a nezapomenutelného. A tak pro něj v obchůdku LUSH vymysleli originální poděkování! Michalovi se úplně nejvíc líbila voňavá bomba do vany, a tak si mohl jednu dokonce i sám vyrobit. No a nakonec ještě do zabaleného dárku – kromě vlastnoručně vyrobené koule, dal kelímek, který pomáhá dobré věci!

Podívejte se ve videu na to, jak to vypadá, když milující otec od rodiny kupuje voňavé dárky své ženě! Chtěli byste být také takhle obdarováni?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek