UŽ ŽÁDNÉ VYCHRTLINY: Amerika si zvolila novou královnu krásy! Je to holka krev a mlíko

Třiadvacetiletá kráska Cara Mund se stala novou americkou královnou krásy. Brunetka s modrýma očima ale rozhodně nepatří k modelkám, které můžete vídat na módních molech. Není to žádná vychrtlina, jak je tomu v modelingu zvykem, ale prostě normální holka.

Rodačka ze Severní Dakoty prostě vypadá jako typická Američanka, takže modelkovské míry 90–60–90 byste u ní hledali marně. Některým se to líbí, někteří si naopak myslí, že by královna krásy dokonalou a štíhlou postavu mít měla.

Cara je vůbec první královnou krásy pocházející ze Severní Dakoty. Svou zemi miluje a chce být dokonce guvernérkou Severní Dakoty. Cara se také věnuje tanci, a to už neuvěřitelných dvacet let. A ano, samozřejmě se zajímá i o charitu. Tak třeba zařídí i ten světový mír!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek