UNIKLO ZE SCÉNÁŘE: Miroslav Hanuš alias Tonda z Ulice prozradil, co se stane Simoně!

Přehrát poslední díl

Herci Miroslav Hanuš a Lucie Trmíková, kteří v seriálu Ulice ztvárňují oblíbenou manželskou dvojici byli hosty Snídaně s Novou. Mirek se před kamerami rozmluvil o tom, jak to na place funguje. Rozvášnil se ale natolik, že dokonce prozradil, co dalšího v nejbližší době na Hložánkovy čeká. Ihned po Snídani jeli oba do ateliérů seriálu Ulice, kde na ně čekal další náročný natáčecí den. Miroslav si s sebou do studia dokonce přinesl aktuální natáčecí plán, o kterém se celkem detailně rozhovořil, až ho musela Lucka krotit, aby toho neprozradil náhodou hodně.
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Mar2017/1971732.jpg?d41d
Miroslav s Lucií jsou partnery nejen v Ulici, ale i v divadle

Miroslav moderátorům ukázal, že ten den je v plánu natočit až 14 obrazů. Chudák Tereza Bebarová alias Světlana jich sama točí dokonce 12! Herci se během natáčení opravdu nezastaví a často musí kvůli roli zvládnou vstávat v nekřesťansky brzkou hodinu. „My, co jsme aktivní v divadle a musíme v půl 10 stihnout zkoušku v divadle, tady musíme být opravdu brzo. Takže ženský musí být už v 5 ráno v maskérně. Já vlastně taky,“ prozradil Miroslav, proč natáčení oblíbeného seriálu začíná tak brzy ráno.

Proč sám Miroslav chodí společně s herečkami v 5 ráno do maskérny zjistíte ve videu. Stejně jako to, co dalšího čeká nejen Tondu s Mirkou, ale především Simonu v nejbližších dnech v Ulici!

Nepřehlédněte:

VIDEO: Prozradili víc, než chtěli! Jsou partnery i v reálu?

VIDEO: Provalené průšvihy, prozrazená tajemství i nové okouzlení! Co se bude dít v Ulici tento týden?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek