Uma Thurman zveřejnila děsivé video nehody z natáčení. Tady mohlo jít i o život!

Během natáčení scény, kdy Uma jede vysokou rychlostí autem, se stal herečce nepříjemný úraz. Vůz sjel z kraje silnice a narazil do palmy. Přitom se utrhlo sedadlo, které nebylo správně sešroubováno a Uma se silně praštila do hlavy.

Známá blondýnka na svém Instagramu zveřejnila krátký záznam, který přesně ukazuje, jak se nehoda stala. U videa také popsala, co po úrazu následovalo. Uma byla tehdy samozřejmě ihned převezena do nemocnice, kterou nemohla opustit několik dní. Jak však sama tvrdí, trvalé následky jí zůstaly dodnes.

Herečka si je rovněž jistá, že nehoda byla zaviněna z nedbalosti. Proto se producenti filmu Lawrence Bender, E. Bennett Walsh a nechvalně známý Harvey Weinstein, snažili celou kauzu smést pod koberec, aby se vyhnuli zodpovědnosti.

Videozáznam poskytl herečce režisér Tarantino, kterého dodnes celá záležitost velmi mrzí a podle svých slov ji považuje za největší chybu, co kdy během své kariéry udělal. Proti němu však hollywoodská herečka žádnou zášť necítí. Tarantino byl prý tehdy nehodou velmi zdrcen a vynaložil velké úsilí o to, aby Umě pomohl.

Na záznam nehody se podívejte zde:

https://www.youtube.com/embed/Qfdwn9OCB3I

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek