Ukázka z Ordinace: Trapas a výbuch! Bibi první den společného bydlení Marka odbourá

Přehrát poslední díl

Bibi dělá za minulostí tlustou čáru, balí se a stěhuje z vily Valšíků, aby už neměla Eduarda denně na očích. Plán s ubytovnou jí však krachne, protože by musela bydlet se sestřičkou Radkou, se kterou se zrovna pohádala. Marek si všimne, že hledá ubytování a nabídne jí pokoj na šéru, kam se zrovna také stěhuje. Byt zůstal po Adamovi, který je ve vězení a Marice, která z Kamenice odjela. Bibi souhlasí! A má radost, doufá, že ji to s Markem sblíží.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2056730.jpg?d41d

Hned první den ovšem způsobí trapas, kdy pobavenému Markovi vysvětluje, co je to a jak funguje sušička na nehty, a když ji zapojí do elektriky, tak vybouchne! Samozřejmě to vyhodí pojistky a Bibi řve, ať hlavně nešlápne na Miňonku. Pobavte se.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2056731.jpg?d41d

Jak jejich soužití bude pokračovat dál, zda je to skutečně sblíží, jak si Bibi přeje, a kdo večer za Markem dorazí, to už sledujte v novém díle dnes od 20:20 na Nově.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2056726.jpg?d41d

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek