Ukázka z Ordinace: Nicky vyhrožuje Marice! A pak přijde facka!

Přehrát poslední díl

Adam zahleděný do Mariky se rozchází s Nicky! Ta se od něj stěhuje, ale nebere rozchod jako definitivní. Doufá, že jim pauza pomůže. Adam má však jiný názor, dle jeho slov fungoval jejich vztah v poslední době jen díky setrvačnosti. Nicky je zlomená a zoufalá. Jde proto do nemocnice, došlápnout si na Mariku, ona je přeci důvod jejich rozchodu. V nemocnici se emočně neudrží a ztropí Marice scénu, vyhrožuje jí slovy, že s ní ještě neskončila! Adam jejich hádku uvidí a zastane se Mariky, ne dívky, se kterou žil deset let. A to Nicky hluboce zasáhne, neudrží se a vlepí mu facku! Podívejte se na vyhrocenou chvíli této trojice.

Co se bude dít dál? Odehraje se osudová tragédie, Marika s Adamem večer autem srazí chodce! Jaké následky nehoda bude mít? To už sledujte dnes večer od 20:20 na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek